Najlepšie hostingy

Čo je to hosting ?
Predstavte si, čo vidíte napr. na tejto webstránke. Text, obrázky, videá a pod. Všetky tieto prvky obsahu stránky musia byť niekde umiestnené, ako keď si niečo ukladáte na USB kľúč alebo do svojho počítača. Sú uložené na serveroch (počítačoch), ktoré sú neustále pripojené k internetu, aby sa na dané stránky mohol kedykoľvek dostať návštevník internetu. Takto sa uložia aj súbory vašej webstránky na jedno miesto, na tzv. hosting (servery, počítače). Hosting ponúka veľa možných poskytovateľov a je niekedy ťažké sa rozhodnúť, ktorému zveriť svoju dôveru.

hosting

Ako si vybrať najlepší hosting ?

1. Websupport

Websupport patrí medzi špičkové hostingy a je jednotka na SK trhu. Určite odporúčame.
Medzi hlavné výhody patrí okamžitá podpora 24/7, bezpečný a zálohovaný hosting, rýchle SSD disky, prehľadné a intuitívne používateľské rozhranie, 1-clicková inštalácia WordPressu, vylepšená rýchlosť a bezpečnosť WordPressu, HTTPS a SSL certifikát zadarmo, HTTP2, automatické platby a služby na vysokej úrovni. Za Kvalitu sa ale platí. V prípade záujmu Vám pre obyčajnú prezenčnú stránku stačí vybrať si program The Hosting – Mini. Táto naša stránka beží tiež na hostingu od Websupport 🙂

2. Hostcreators

Kvalitný hosting skôr pre skúsených užívateľov. Po websupporte moja druhá voľba čo sa týka kvality.
Hosting je jedineční v tom, že platíte len za WebPriestor – domény, databázy či emaily môžete mať koľko chcete. Je to stabilný a optimalizovaný WordPress hosting, kde si WordPress nainštalujete tiež rýchlo a jednoducho. Mezdi hlavné výhody patrí jedinečné profi hosting funkcie ako OpenLiteSpeed, Redis, Frontend HTTP Cache, ktoré dokážu váš WordPress naozaj zrýchliť, automatická inštalácia WordPress + šablóny a pluginy, WordPress security atď, podpora 24/7 atď.

3. Wedos

Kompromis medzi cenou a kvalitou. Wedos ponúka kvalitné hostingy v CZ ale ja na SK za výhodné ceny a s podporou 24/7. Spoločnosť je najväčším poskytovateľom .cz aj .sk domén v Českej republike. Garantuje vysoký výkon, stabilitu a kvalitu, skúsenosti, odbornosť a profesionalitu. Kvalitou sa však podľa mňa nevyrovná Websupportu. Posykytuje tiež inštaláciu CMS jedným kliknutím. Medzi hlavné výhody patrí že poskytujú neobmedzený priestor pre web a majú výborne ceny za domény a dobré ceny za hosting.

Endora

Jeden z mála hostingov ak nie jediný ktorý ponúka druhotnú doménu a hosting zadarmo. Slúži to však skôr pre vývojarov na testovanie ako na chod firemnej webstránky. V takomto prípade si určite vyberte radšej platený hosting a doménu. Ak máte malý rozpočet Endora ponúka najlepšie ceny.

Ďalšie SK/CZ hostingy:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.